Публікації

     

         Переглянути...                                   Переглянути...

     
         Переглянути...                                   Переглянути...


     



Статті




8 коментарів:

 1. Заслуговує особливої уваги стаття Надії Петрівни щодо розвитку дистанційної освіти у вищих навчальних закладах України. Потрібно погодитись із автором у тому, що нашій країні бракує не тільки досвіду у впровадженні новітніх підходів до надання освітніх послуг, а й засобів для здійснення таких впроваджень у багатьох вишах України. Але маємо висловити сподівання, що можемо незабаром отримати приклади успішного здійснення таких проектів у нашому Ніжині, якщо за втілення такої актуальної форми навчання у життя братимуться талановиті молоді науковці. Бажаю подальших успіхів та досягнень.

  ВідповістиВидалити
 2. Наталіє, дякую за Ваш відгук. Тема дистанційного навчання є досить актуальною, адже сьогодення потребує розвитку різних форм освіти. На мою думку, аналіз та вивчення розвитку дистанційного навчання у вищих навчальних закладах різних країн (я досліджувала Велику Британію та Ізраїль) дає можливість простежити своєрідність формування нової форми навчання, для того, аби, враховуючи специфіку українських реалій, продовжити адаптацію діючої в Україні системи освіти до вимог, що висуваються у зв'язку із впровадженням дистанційного навчання в українській вищій школі.

  ВідповістиВидалити
 3. Дуже пізнавально прочитати про навчання в Німеччині:спільне та відмінне.Сподобалася Ваша стаття про їхню систему освіти та шкільне життя за кордоном.

  ВідповістиВидалити
 4. Ірино, дякую! Дуже цікаво вивчати систему освіти іншої країни "inside".

  ВідповістиВидалити
 5. Сам публікуюся і вважаю, що це допомагає сучасному педагогові самовдосконалюватися та показувати свою педагогічну майстерність іншим!!! В сучасному глобалізованому суспільстві це є суттєво важливим фактом.

  ВідповістиВидалити
 6. Стаття у "Наукових записках" НДУ імені Миколи Гоголя свідчить про високий науково-методичний рівень розробок, оскільки це "ВАК-видання"

  ВідповістиВидалити
 7. Дякую! Досвід роботи в НДУ імені М. Гоголя є надзвичайно цінним і публікації в "Наукових записках" є невід'ємною частиною роботи на кафедрі іноземних мов.

  ВідповістиВидалити